You are here

מה ללבוש לאימון: מדריך נשים

השגרה נזרקה מהחלון, ואנשים רבים נאלצו להסתגל ולמצוא דרכים חדשות להשיג את מטרותיהם. רבים מאיתנו נאבקו והרגשנו קצת אבודים.

חדרי כושר יחזרו לאותה שגרה במוקדם או במאוחר, כך או כך. אנחנו בקושי יכולים לחכות! אבל אנחנו לא יכולים להתעלם מהעובדה שאנשים רבים יצטרכו לגלות מחדש את המוטיבציה שלהם כדי לחזור אליו, או אפילו להצטרף לחדר כושר בפעם הראשונה.

 
אנו מבינים שההחלטה מה ללבוש לחדר הכושר יכולה להיות מקור ללחץ וחרדה עבור נשים רבות. זה יכול להיות קשה למצוא איזון בין מה שנוח, מה שנראה טוב ומה שמתאים ללבוש לאימון שלך. אבל, במכון כושר + קפה, אנחנו רוצים לפתור כל בלבול או חרדה לגבי מה ללבוש לחדר הכושר אחת ולתמיד!
 
בוא נענה על כמה מהשאלות שלך לגבי בגדי כושר לנשים בשנת 2021.
 
מה עלי להימנע מללבוש לחדר כושר?
 
החלק הטוב ביותר בבגדי ספורט לנשים הוא גם מה שגורם לך להרגיש הכי הרבה בעור שלך. עם זאת, כמה פריטים שלדעתנו יש להימנע. בדי 100% כותנה, בגדי אימון ישנים או סחוטים ולבוש מחוספס או צמוד מדי הם דוגמאות. המשך לקרוא כדי ללמוד עוד.
 
 
למה אסור לי ללבוש כותנה לחדר כושר?
 
אנחנו שומעים אותך. לפעמים כל מה שאתה רוצה לעשות הוא לזרוק את טי הכותנה הישנה האהובה עליך ולצאת מהדלת. עם זאת, למרות שהיא מתאימה, לאופציה זו ללבוש חדר כושר יש כמה חסרונות משמעותיים. בגדים העשויים מ-100% כותנה סופגים כל טיפת זיעה המיוצרת על ידי הגוף שלך, וגורמים להם להיות לחים, רטובים וכבדים. אז, למרות שאתה עשוי להרגיש נוח במיוחד כשאתה נכנס לחדר הכושר, עד שתעזוב, אתה תדע יותר כמו סדין רטוב ומיוזע.
 
במקום כותנה, חפש בגדי כושר העשויים מבדים סינתטיים או מעורבים מנדפי זיעה, הנושמים ועדיין דוחים זיעה, ושומרים עליך נוח, יבש ורענן במהלך האימון.
 
 
מה אם בגדי הכושר שלי לנשים איבדו את צורתם?
 
למרות שזה עשוי להיות מפתה לשמור את בגדי האימון שלך זמן רב ככל האפשר, הם לא יחזיקו מעמד לנצח. זה חלק טבעי מהחיים; כל הבגדים נשחקים, במיוחד אלה החשופים לפעילויות משמעותיות כמו אימון.
יבוא זמן שבו תצטרך להחליט אם לפרוש חלק מבגדי הכושר שלך או לא. הן עלולות להפוך למסורבלות אך לא מתאימות מכיוון שהן מאבדות את הצורה שלהן, במיוחד חזיות ספורט, שעלולות להפגין תמיכה גרועה עוד לפני לבישה מוגזמת.
 
 
עד כמה בגדי ההתעמלות שלי צריכים להתאים?
 
כושר הוא כל הזמן חלק חשוב במראה הכי טוב שלך, אבל זה חשוב במיוחד בחדר הכושר. מכנסי טרנינג רחבים עשויים להתאים ליום עצל על הספה או לבראנץ' מזדמן, אבל הם יכולים להיתקל ברצועות התנגדות. להסתבך באליפטיקל זה לא מראה טוב... לא שאני מזהה משהו בקשר לזה, אה כן... בואו נמשיך. במקום זאת, בחרי חותלות שמתאימות גם הן צמודות לגוף ומאפשרות לך לנוע בחופשיות.
 
 
איזה סוג של נעלי ספורט כדאי לי ללבוש?
למצוא את הנעליים הטובות ביותר ללבוש לחדר הכושר היא משימה קשה. הנעלה לחדר הכושר הטובה ביותר עבורך נקבעת במידה רבה על פי סוג האימון שתבצע.
 
 
בחדר הכושר, היכן עליי לשמור את הטלפון שלי?
כולנו היינו שם: אתה מרגיש נהדר עם החותלות הנמתחות האהובות עליך וחולצת האימון האהובה עליך, מוכנה להתמודד עם העולם. אתה שם את האוזניות שלך, מתחיל להאזין לכמה מכות הייפ, ואז... מבין שאין לך איפה לשים את הטלפון שלך.
 
 
כאשר אתה מחפש בגדי אימון, אתה צריך לשקול כמה דברים שונים. כשזה מגיע לבגדי אימון, נוחות צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלך. אתה רוצה להיות מסוגל לנוע בחופשיות מבלי להרגיש שהבגדים שלך מגבילים את התנועה שלך בשום צורה. כדאי גם להתמקד בקביעת עוצמת האימון שלך. אם אתה עושה אימון בעצימות גבוהה, אתה רוצה ללבוש בגדים שינדפו זיעה. אם אתה עושה אימון בעצימות נמוכה, אתה יכול ללכת עם לבוש אקטיבי של נינה שנושם טוב יותר.

למידע נוסף:-
NINA ACTIVEWEAR
בגדי חדר כושר לנשים