You are here

ONLINE POKER A TEXAS HOLDEM

Žádná karetní hra není tak populární jako poker. Na světě je nespočet pokerových fanoušků. A obrovský úspěch online pokerové platformy https://hravelka.com dokazuje, že zábava je správná. Nejen štěstí, ale také dovednosti a dobře propracovaná strategie zajistí, že vaše pokerová hra bude úspěšná.

Poker se hraje s 52 kartami. Musíte sestavit nejlepší pokerovou kombinaci s pěti kartami. Aniž byste znali soupeřovu kombinaci, v online pokeru sázíte různé vysoké sázky, že vaše vlastní kombinace je nejlepší. Sázky všech hráčů se nazývají bank a hráč s vítěznou kombinací získá bank na konci kola nebo hráč, který chytře blafuje, aby přesvědčil všechny ostatní hráče, aby nepokračovali ve hře.

Poker je nabízen v mnoha kasinech i online kasinech. Existují i ​​varianty, ve kterých jako hráč nehrajete proti ostatním hráčům, ale proti kasinu například ve video pokeru. Pokerových možností je spousta a liší se počtem rozdaných karet, počtem jamek a zakrytých karet a také možnostmi sázení. Nejdůležitější a vzrušující variantou je Texas Hold'em, následuje Omaha (Hi/Lo) a 7 Card Stud, také známý jako Stud Poker.

Vzhledem k tomu, že Texas Hold'em je nejoblíbenější formou pokeru, je níže podrobně a jasně vysvětlen, abyste mohli začít hrát online kasina rychle a efektivně. Pamatujte však, že stát se skutečně úspěšným hráčem pokeru vyžaduje čas a praxi.

PROCES POKEROVÉ OPCE TEXAS HOLDEM

Chcete-li vyhrát v Texas Hold'em Poker, musíte mít nejlepší pokerovou kombinaci nebo přimět své spoluhráče, aby se vzdali obratným blafováním. Pokerová kombinace Texas Hold'em se skládá z pěti ze sedmi možných karet. Dvě karty vám rozdá přímo dealer. Tyto dvě startovní karty se nazývají kapesní karty nebo zakryté karty. Dalších pět je na stole jako společné karty. Dealer nejprve zamíchá a rozdá karty. V kasinu se zaměstnanec kasina ujímá role dealera. V soukromém sektoru se každý hráč střídá v roli dealera. Tato pozice je na stole označena tlačítkem dealera, které je umístěno na hracím poli před dealerem. Tlačítko dealera se každé kolo posune o jednu pozici ve směru hodinových ručiček.

Hráč napravo od rozdávajícího obdrží první karty a poté všichni ostatní hráči ve směru hodinových ručiček. Své odkryté karty samozřejmě vidíte, ale musíte je schovat, aby je soupeři nemohli využít ve svůj prospěch.

Hra je nyní ve fázi před flopem a musíte se rozhodnout, zda máte dobrou výchozí pozici se dvěma kartami a chcete pokračovat. Když dealer rozdá karty všem hráčům, hra začíná dvěma povinnými sázkami – small blind a big blind. První hráč vedle dealera musí vložit malý blind. Small blind je polovina minimální velikosti stolu. Další pokerový hráč vloží big blind. Po uzavření těchto dvou sázek začíná první kolo sázek.

Všichni hráči, kteří se chtějí zúčastnit aktuálního pokerového kola, musí nyní použít big blind (call) nebo mohou tuto sázku zvýšit (raise). Pokud hráč zvýšil sázku, všichni následující účastníci se musí zúčastnit a vsadit stejnou sázku (call). Pokud jsou kapesní karty pokerového hráče velmi špatné, může se již rozhodnout zahodit (fold).

Pokud všichni hráči, kteří chtějí pokračovat ve hře, vsadili stejnou sázku v potu a v kole je stále více než jeden hráč, dealer odhalí tři tzv. flop karty. Flop karty jsou společné karty a může je použít kterýkoli jiný hráč, aby je spojil se svou kombinací pro nejlepší pokerovou kombinaci.

Nyní, v závislosti na výsledku karet na flopu, v novém kole sázek buď fold (fold), kurz se zvýšil (raise), nebo se kurz předchozího kola posunul (check). Začíná znovu s hráčem nalevo od dealera. Pokud jeden z hráčů zvýší (navýší), všichni ostatní musí vsadit stejnou sázku (dorovnat), aby mohli pokračovat ve hře.

Dealer poté odhalí čtvrtou společnou kartu. Tato karta se nazývá turn. Všichni hráči mohou checkovat, navyšovat nebo znovu složit karty. Dealer nyní ke společným kartám přidává pátou – riverovou kartu. Nyní existuje sedm karet, ze kterých můžete sestavit nejlepší pokerovou kombinaci (5 karet). V posledním kole můžete kurz opět zvýšit, nechat tak, jak je, nebo odejít. Poté, co zahrál poslední hráč, dojde k showdownu a karty v ruce jsou ukázány, aby se určilo, kdo má nejlepší pokerovou kombinaci a kdo vyhrál bank. Pokud má několik hráčů stejně dobré karty, bank se rozdělí.