You are here

Майбутнє дітей: зусилля Андрія Матюхи після перемоги

Submitted by Sina on Fri, 06/21/2024 - 22:55

У цей важкий час для України, коли кожен день на передовій вирішується доля нашої країни, важливою стає підтримка військових та їхніх сімей. Однією з осіб, яка активно долучається до цієї справи, є президент фонду Favbet Foundation, Андрій Матюха [https://news.obozrevatel.com/ukr/society/andrij-matyuha-mi-dokladaemo-zusil-abi-pislya-peremogi-nashi-diti-mali-majbutne.htm?fbclid=IwAR3C5nV4KnAKRyugYnUNm4BmkJ62mUXYHhRgnFUXl_SCO5LcKMc8KGdy-Y0]9https://news.obozrevatel.com/ukr/society/andrij-matyuha-mi-dokladaemo-zusil-abi-pislya-peremogi-nashi-diti-mali-majbutne.htm?fbclid=IwAR3C5nV4KnAKRyugYnUNm4BmkJ62mUXYHhRgnFUXl_SCO5LcKMc8KGdy-Y0) .

На сторінках OBOZREVATEL ми читали про те, як читачі збирали кошти на автомобілі для підрозділу аеророзвідки 25-ї ОПДБр, де служать наші колеги. Андрій Матюха, президент фонду Favbet Foundation, виявився невід'ємною частиною цієї допомоги, допомагаючи закрити збір коштів. Завдяки сприянню цього фонду та безпосередньо компанії Favbet, на передову вже відправлено понад 190 автівок.

Нещодавно Favbet придбав та передав ""Армії дронів"" 53 автомобілі для штурмових рот. Це підтверджує не лише глибоке розуміння потреб наших військових на фронті, але й конкретні кроки у напрямку поліпшення їхнього становища та збільшення їхньої ефективності у виконанні бойових завдань.

Ми звернулися до президента фонду, Андрія Матюхи, щоб дізнатися більше про організацію допомоги фронту та про те, як фонд сприяє Україні у цій важкій ситуації. Його зусилля та готовність допомагати нашим захисникам, які борються за майбутнє нашої країни, надзвичайно важливі та заслуговують на повагу.